Изкорененото дърво се държи само на един навес и създава предпоставки за инциденти в Градската градина в Благоевград.
От Община Благоевград съобщиха, че за случая е уведомена Гражданска защита, която заедно със звеното по "Обществен ред и сигурност" са обезопасили района.
Дървото ще бъде отрязано в понеделник. До тогава всички, които минават през Градската градина, е добре да внимават.
Най-вероятно дървото е изкоренено от силния вятър през нощта.

„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите