Причината - смъртта на майката на убития хазартен бизнесмен Йордан Динов
Криминалното дело срещу бизнесмена Васил Божков за изнасилване и подбудителство за убийство отново не успя да стартира. Причината - смъртта на майката на убития хазартен бизнесмен Йордан Динов.
В съдебната зала стана ясно, че Венета Динова е починала на 22 ноември след тежко боледуване. По делото трябва да бъдат представени смъртен акт и удостоверение за наследници. Също така дъщерята на Динов не може да бъде открита на адрес в България, за да бъде призована, тъй като живее в чужбина.

Динов беше застрелян в центъра на София през 2012 година. Обвинен като физически извършител от прокуратурата е Николай Станков, който от 12 години е подсъдим. Божков ще отговаря пред съда и за подбудителство към умишлено убийство на Манол Велев и Бойка Стоянова. По така нареченото криминално дело той е обвинен и за опит за изнасилване на Мария Филипова, оглавявала Държавната комисия по хазарта, а в момента шефка на Комисията за защита на потребителите.
Разследващите в Бургас са свалили над 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота
След арестите в Свищовско: Очаква се прокуратурата да повдигне обвинения за насилие над животни
Разследващите в Бургас са свалили над 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота
Шокиращи сметки за ток получиха абонати на ЕВН – започват извънредни проверки на ЕРП-тата в страната (ОБЗОР)