Според нея това се прави, за да се губи времето на Народното събрание
Това беше поредният обречен вот на опозицията със съзнанието, че няма да мине. Това коментира Деница Сачева от ГЕРБ след неуспешния вот на недоверие към правителството.
"Това се прави да се губи времето на НС, но всъщност се губи времето на хората. Хората трябва да знаят, че опозицията си взима заплатите. Правителството е на ГЕРБ, БСП и ИТН и можеше да падне, ако опозицията имаше 121 гласа, а те нямат. Защо ПП-ДБ казаха, че ще подкрепят правителството, а отново не бяха в зала. Кога и как ни показват ПП-ДБ, че имат принципно поведение. Г-н Борисов има срещи в централата в момента, има срещи с депутати и европейския партньори. Нашият фокус е еврозоната. Нашият фокус е реална истинска работа", коментира Деница Сачева от ГЕРБ.
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг