За тенисистката предстои среща с водачката в схемата на турнира.
Денислава Глушкова се класира за финала на сингъл на турнира по тенис на клей за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставената под №6 българка елиминира четвъртата в схемата Шантал Сован (Германия) с 6:1, 3:0 и отказ на съперничката й след час на корта.
В спора за трофея Глушкова ще играе утре срещу водачката в схемата Наталия Сенич (Сърбия).
Българката има четири титли в кариерата си от турнирите на Международната федерация по тенис, от които три са в Анталия на червени кортове.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите