МЕЧ внася втория вот на недоверие срещу кабинета "Желязков" с мотив корупция
Партия МЕЧ днес ще внесе искане за нов вот на недоверие срещу правителството. Искането за оставката на кабинета този път е на тема корупция.
Очаква се вотът да бъде подкрепен с подписите на "Възраждане" и "Величие".
От ПП-ДБ вече обявиха, че до конвергентния доклад за еврозоната, няма да подкрепят вот на недоверие срещу кабинета.
Миналата седмица се проведе гласуване по първия вот на недоверие срещу правителството, внесен от "Възраждане" на тема външна политика. Очаквано кабинетът оцеля, а вотът беше неуспешен, като само 54 народни представители гласуваха "за", а 150 от депутатите гласуваха "против" свалянето на правителството.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите