Ако изборите не бяха прозрачни, сега нямаше да имаме този казус с частичното касиране на вота. А те бяха прозрачни, защото двата служебни кабинета осигуриха почти пълно видеонаблюдение на СИК-овете в страната. Това написа в профила си във Фейсбук бившият служебен премиер Димитър Главчев.
"Изпълнителната власт направи всичко необходимо, така че всеки един гражданин, дали машинно или с хартиена бюлетина, да може да упражни правото си на вот. В този смисъл, служебните кабинети под мое ръководство си свършиха работата", пише Главчев.
Притеснение, съмнение за липса на свобода и очакване, че всичко се връща по старому - опозицията коментира оставката на Кандев
Премиерът: Никаква милост към нарушителите, които застрашават здравето и живота на гражданите
Иван Демерджиев: Кандев ме изненада с това да си прекратим отношенията без ясни мотиви
Счупен гръбнак отложи делото срещу единия от обвиняемите за катастрофата с автобус на „Челопешко шосе“
Експеримент на мястото на катастрофата на „Челопешко шосе“ показва проблеми с видимостта и инфраструктурата
Домакинството на "Евровизия": Кой ще бъде градът - домакин на песенния конкурс?