Футболистът остава на "Лаута" до лятото на 2026 година.
Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев преподписа с “черно-белите”! Новината стана факт официално в днешния ден, обявиха от клуба.
"Новият контракт на Футболист номер №1 на България за 2019 и 2020 година е със срок до лятото на 2026-та година. Пожелаваме още много успехи и купи на Димитър Илиев с екипа на “черно-белите”!", написаха още от Локомотив.
Димитър Илиев изигра наскоро своя мач №400 в Първа лига. Той бе загубил титулярното си място в пловдивския отбор, но в последните мачове отново извежда тима като капитан.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)