Най-добрият ни тенисист при мъжете Григор Димитров записа коледно пожелание за феновете си, което беше разпространено в социалните мрежи от Мъжката тенис асоциация (ATP).
“На моите страхотни фенове по цял свят – желая Ви невероятни празници и много здраве, защото то е най-важното. Надявам се да имате само хубави емоции до края на годината. Благодаря ви за подкрепата, обичам ви", каза Григор в обръщението си към своите почитатели.
33-годишният българин ще открие сезона си още в края на тази година. Той ще защитава титлата си на турнира в Бризбeйн, Австралия, където е поставен под номер 2, зад Новак Джокович.
Надпреварата е от 30 декември до 6 януари.
Джордж Лазаров се класира за четвъртфиналите на тенис турнира за мъже в Куршумлийска Баня
Юлия Стаматова достигна до четвъртфиналите на тенис турнира в Куршумлийска Баня
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение