Двама футболисти от първия отбор на "каталунците" са дали положителни проби за COVID-19, съобщиха от клуба.
Съобразно протоколите на ЛА Лига, днес отново ще бъдат тестувани всички играчи и треньори на клуба.
Междувременно положителните проби наложиха отлагането на тренировките и пресконференцията на Барса преди двубоя срещу Атлетик (Билбао) в Примера Дивисион.
Срещата е насрочена за сряда, но докато не излязат резултатите от повторните тестове на футболистите на Роналд Куман, то не може да бъде потвърдено дали двубоят ще се състои по план.
Министър Керязов приветства участниците в Държавното първенство по скокове на батут
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра