Христомира Поповска се класира за втория кръг на единично (жени) на международния турнир по бадминтон в Кардиф (Уелс) с награден фонд 15 000 долара.
В първия си мач от надпреварата българката победи представителката на домакините Ейми Уайтман с 21:15, 21:13 за 22 минути.
Следващата съперничка на Поповска е италианката Ясемин Хамза.
Другият ни представител в Кардиф - Даниел Николов, отпадна на старта при мъжете след загуба от представителя на Индия Сирил Верма с 15:21, 16:21 за 34 минути.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите