Емануел Луканов преди мача с ЦСКА 1948: Трябва да играем на 100 процента от първата до последната минута

емануел луканов преодолеем тънките моменти
Снимка: startphoto.bg
11:48, 20.08.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Без двама футболисти ще бъде Етър Велико Търново за гостуването на ЦСКА 1948. Капитанът Крум Стоянов и новото попълнение Илкер Будинов пропускат срещата поради контузии. Двубоят е в понеделник от 20:30 ч. на стадиона в Бистрица.

„Подготвихме се както за всеки мач. Изпитваме малко затруднения с анализирането на съперника, защото са с нов треньор, имат около 40 футболисти и нямаме ясна представа с какъв отбор ще излязат. Но това са 40 отлични играчи и който и да пуснат, този отбор има класа.

Но ще си търсим нашите шансове. Трябва да играем компактно и затворено между линиите и да търсим в атака качествата на нашите футболисти. Концентрирано през 90-те минути. Ако досега сме играли на 80 процента от възможностите си, сега трябва да сме на 100 от първата до последната минута на мача“, коментира старши треньорът Емануел Луканов.

Продължават да горят пожарите на Тенерифе и в Канада
Кирил Петков: Радев просто не иска неговият главен секретар на МВР да бъде сменен