Емил Нейков се класира за финал "А" на скиф на на Световното за младежи

страхотно емил нейков европейска титла младежите
12:12, 29.07.2022
Чете се за: 01:12 мин.

Защитаващият титлата си Емил Нейков се класира за финал "А" на скиф на Световното първенство по гребане за младежи до 23 години във Варезе (Италия).

Нейков, който в понеделник ще навърши 21 години, финишира втори в полуфиналната си за 6:49.18 минути, като беше изпреварен единствено от германеца Йонас Гелзен, който беше с 66 стотни от секундата по-бърз от българина.

Финалът за разпределението на отличията по програма е утре от 19:02 часа българско време.

Другите български представители на шампионата - двойката без кърмчия Цветомир Малинов и Иван Янкулов, спечелиха финал "С" с време 6:49.03 минути и завършват на 13-о място в крайното класиране.

ПАОК измъкна точка от гостуването на Ламия в 100-ата минута
19:11, 24.04.2024
Виктория Томова допусна обрат и загуби на старта на тенис турнира от категория WTA 1000 в Мадрид
18:48, 24.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Иван Иванов: Познавам обстановката в ЦСКА 1948, в клуба има много талантливи млади футболисти
18:45, 24.04.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Георги Глушков награди участниците в експедицията Еверест '84
18:44, 24.04.2024
Георги Иванов се срещна с президента на УЕФА Александър Чеферин
18:39, 24.04.2024
Гледайте Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България" от 20:00 ч. по БНТ 3
18:00, 24.04.2024
Чете се за: 02:37 мин.
Още четири медала за България от еврошампионата по бокс в Белград
17:34, 24.04.2024
Чете се за: 03:05 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за мъже НА ЖИВО по БНТ 3
Чете се за: 01:50 мин.
Как летищата "Шарл дьо Гол" и "Орли" се подготвят за домакинството на Париж на Олимпийските игри
Чете се за: 02:45 мин.
Руди Гобер: За мен ще бъде невероятна чест да бъда знаменосец на Франция на Игрите в Париж
15:41, 24.04.2024
Петков: Интерконекторът с Гърция трябва да получи Акт 16 до края на август