Етър надигра Локомотив София след обрат за първата си победа през сезона

20:55, 02.09.2023
Чете се за: 01:42 мин.
Етър
Снимка: Startphoto.bg

Етър победи Локомотив София с 3:1 в мач от 8-ия кръг на Първа лига. На трибуните на стадион "Локомотив" в София бе националният селекционер Младен Кръстаич.

Симеон Мечев откри резултата със страхотно попадение. Полузащитникът отправи фалцов удар извън наказателното поле, който попадна в далечния горен ъгъл.

"Болярите" бързо възобновиха равенството. Крум Стоянов също отбеляза красив гол. Защитникът засече от воле центриране в наказателното поле на Николай Янков.

Кольо Станев донесе обрата за гостите в последната минута на редовното време от първото полувреме. Бранителят се озова очи в очи с Александър Любенов и се разписа с удар с външен фалц с левия крак.

След почивката играчите на Емануел Луканов продължиха да бележат. Мартин Николов отигра с пета, за да оформи крайния резултат.

Пламен Димов получи директен червен картон в 72-ата минута след сблъсъци между футболисти на двата тима.

"Железничарите" заемат 12-ата позиция в класирането с актив от 6 точки. Етър е предпоследен в подреждането с 4 пункта.

Музиканти от България, Израел и Германия излизат на една сцена за годишнината от спасяването на българските евреи
Шефът на испанската футболна федерация се обяви за жертва на репресии, протестите срещу него продължават