ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Етър се раздели с Янко Ангелов и Димо Бакалов

Чете се за: 01:30 мин.
Спорт
Етър се раздели с Янко Ангелов и Димо Бакалов
Снимка: ФК Етър Велико Търново
Слушай новината

Ръководството на Етър Велико Търново обяви, че в края на есенния дял от първенството с тима се разделят Янко Ангелов и Димо Бакалов.

В официално съобщение на клубния сайт "виолетовите" информираха, че договорите на двамата състезатели са били прекратени по взаимно съгласие.

Янко Ангелов пристигна във Велико Търново още през февруари тази година, докато отборът все още беше част от Втора лига и за 10 месеца в тима изигра общо 34 двубоя.

В същото време Димо Бакалов се присъедини към "болярите" през лятото, след като напусна Локомотив София и през есенния полусезон взе участие в общо 18 мача, в които обаче се отчете със само една асистенция.

Иначе Етър Велико Търново приключи календарната година на последното 16-о място в подреждането на Първа лига със спечелени само 9 точки от първите 20 кръга в първенството.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?