ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Етър Велико Търново започва подготовка за новия футболен сезон в понеделник

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:12 мин.
Спорт
етър отпразнува завръщането първа лига класическа победа спартак плевен
Снимка: ФК Етър Велико Търново
Слушай новината

Отборът на Етър Велико Търново започва подготовката си за новото първенство в Първа лига в понеделник, 19 юни. Старши треньорът Емануел Луканов събира футболистите в 17:30 ч. на стадион „Ивайло“.

Четири контролни мача ще изиграят футболистите на Етър по време на лятната подготовка. Съперници на „виолетовите“ ще са тимовете на Левски, Черно море, Спартак Варна и Литекс. Първата проверка е в Тетевен на 27 юни с „моряците“. На 30 юни, петък, великотърновци ще срещнат Левски на стадиона в Правец, като контролата ще е първа за „сините“.

На 5 юли етърци излизат срещу Спартак Варна, а последната засега проверка е на 9 юли срещу Литекс Ловеч, като тепърва ще се уточняват стадионите за последните две контролни срещи.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?