Федерико Валверде: Те мислеха, че сме мъртви, но ние победихме

Полузащитникът на Реал Мадрид коментира победата над Манчестър Сити в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига.

федерико валверде ударил нападател виляреал причакал сантиаго бернабеу
19:26, 18.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Полузащитникът на Реал Мадрид Федерико Валверде коментира победата над Манчестър Сити (1:1, дузпи - 4:3) в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига.

„Манчестър Сити играе по-добър футбол от нас, но ние сме Реал Мадрид. Те мислеха, че сме мъртви, но ние победихме“, каза Валверде, цитиран от Madrid Zone.

Реал Мадрид стигна до полуфиналите на турнира, където ще играе с Байерн, който победи Арсенал в сряда с общ резултат 3:2, след победата с 1:0 в Мюнхен.

Този сезон 25-годишният Валверде изигра 45 мача, в които отбеляза 2 гола и даде 8 асистенции.

Нова забележителност в Пловдив: Откриха късноантичната сграда "Ирини"
Иван Петков пред БНТ: На мен като пристрастен наблюдател ми се иска Марица да спечели убедително (ВИДЕО)