Полузащитникът на Реал Мадрид коментира победата над Манчестър Сити в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига.
Полузащитникът на Реал Мадрид Федерико Валверде коментира победата над Манчестър Сити (1:1, дузпи - 4:3) в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига.
„Манчестър Сити играе по-добър футбол от нас, но ние сме Реал Мадрид. Те мислеха, че сме мъртви, но ние победихме“, каза Валверде, цитиран от Madrid Zone.
Реал Мадрид стигна до полуфиналите на турнира, където ще играе с Байерн, който победи Арсенал в сряда с общ резултат 3:2, след победата с 1:0 в Мюнхен.
Този сезон 25-годишният Валверде изигра 45 мача, в които отбеляза 2 гола и даде 8 асистенции.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?