ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Феновете на ЦСКА ще трябва да презаверят билетите си за финала с Левски

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 02:37 мин.
Спорт
феновете цска презаверят билетите финала левски
Снимка: БГНЕС
Слушай новината

Ръководството на ЦСКА обяви на официалния сайт на клуба, че всички привърженици на "червените", които са си закупили онлайн билети за сектор "А" на Националния стадион за финала на Купата на България, трябва да презаверят своите пропуски на касите на стадион "Българска армия". В противен случай те няма да бъдат допуснати на сблъсъка за националния трофей с Левски.

Поради големия зрителски интерес към финала, вчера се получи проблем със закупуването на билети, като и фенове на Левски започнаха да купуват пропуски за сектор "А", който обаче е отделен за феновете на ЦСКА. Поради това онлайн продажбата на билети бе преустановена, а продадените за сектор "А" пропуски ще важат само след презаверяване.

Презаверяването на билетите ще става в събота (14.05.) от 10:00 до 19:00 часа, както и в неделя (15.05.) от 10:00 до 14:00 часа на касите на стадион "Българска армия".

"След възникналия казус вчера, когато се появиха основателни съмнения, че фенове на противниковия отбор, неспазвайки предварително оповестеното разпределение, купуват билети за сектор "А", настояхме пред организатора на финала, за бързо и коректно решение. Проверката показа, че за сектор "А", извън касите на "Армията" са продадени 2025 пропуски. Няма как да знаем колко от тях са закупени от фенове на ПФК Левски София. За нас най-важни са сигурността и интересът на привържениците ни и вярваме, че това е единственият и най-справедлив начин нито един “армеец”, закупил вече билет, да не загуби мястото си на стадиона, както и нито един фен на друг отбор да не се озове сред наши. За всички привърженици от провинцията, които пътуват само за мача, отново напомняме, че касите ще работят и в деня на финала до 14.00 часа. Осъзнаваме, че възможностите им за закупуване на билет са ограничени, затова настоявахме да не се стига до анулиране. Съжаляваме за причиненото неудобство и се надяваме в бъдещите срещи, чиято организация не е в наши ръце, да не се сблъскваме с подобни проблеми", пишат "армейците".

Финалът за Купата на България между ЦСКА и Левски ще се играе на 15 май от 17.00 часа.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?