Младежкият национал Филип Кръстев заяви в социалните мрежи, че е намерил спокойствие след преминаването си в Левски.
20-годишният полузащитник е сред любимците на "синята" публика след преминаването му на "Герена" през зимната пауза от белгийския Ломел.
Договорът на Кръстев с Левски изтича в края на сезона, като мениджърът му Николай Жейнов заяви пред БНТ, че желанието на футболиста е да остане при 26-кратните шампиони и през следващия сезон.
"Известно време се мъчех да намеря спокойствието си, но мисля, че сега го имам", написа Филип Кръстев в Инстаграм.
View this post on Instagram
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите