Фотографска изложба с участието на журналисти от БНТ.
"С Мароко в сърцето" е изложба, която идва месец след като 7 български автори от фотографската академия "Янка Кюркчиева" представиха страната ни в Рабат.
Известният ни фотограф Юрий Трейман получи специалната награда на международния фотографски фестивал там. С тях беше и екип на БНТ.
Аделина Радева и операторът Атанас Атанасов бяха поканени и се включиха в днешната изложба, която можете да видите в Клуба на фоторепортера в Ларгото на София.
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента (СНИМКИ)
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк