Френската звезда в биатлона Мартен Фуркад коментира пред нашата камера спечелената титла в преследавенто на Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг.
"Това не беше най-доброто, което можеш да направя. Все пак допуснах една грешка в стрелбата. Но в тези неблагоприятни условия няма как да не бъда доволен от резултата. След голямото разочарование във вчерашния ден (б.р.- в неделя), съм горд, че успях да стана олимпийски шампион за трети път. Този медал означава много за мен. Много съм радостен, но се надявам това да не е краят, защото Олимпиадата още продължава", заяви Фуркад.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)