Футболистът на ЦСКА твърди, че отборът е готов за началото на сезона
Младият талант на ЦСКА Георги Чорбаджийски говори след контролата на своя тим с Макаби Петах Тиква.
“Червените” спечелиха с 2:1 и записаха пети пореден успех под ръководството на Томислав Стипич.
„Изключително тежък лагер, тренираме всеки ден, правим по две занимания. Опитваме се да пресираме и да играем атакуващ футбол. Мисля, че нещата се получават, надявам се да продължаваме така и да имаме успехи. Получи се една идея по-твърд мач, но това е нормално. Те знаят срещу какъв отбор излизат, искат да се докажат, както и ние искахме да се докажем“, сподели футболистът след срещата.
Според него играчите са готови за началото на сезона в Първа лига.
„Засега мисля, че сме готови за първия кръг, а като дойде мачът, ще видим докъде сме стигнали. За мен това е мечта да играя за този клуб, да се развивам. Може само да съм благодарен на треньора, че ми дава шанс“, заяви Георги Чорбаджийски.
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Мануел Нойер изпревари Диего Марадона във вечната класация по мачове на световни първенства
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района