Старши треньорът на Лудогорец похвали възпитаниците си след успеха над Хебър
Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев е категоричен, че отборът се стреми да спечели дубъл този сезон.
Шампионът на България постигна убедителен успех над Хебър в в първия полуфинал за Купата на България.
"Момчетата израстват. Добър мач за нас. Резултатът е турнирен и е добър. Има още един мач. Трябва и в него да подходим по същия начин. Важно е в такива двубои да влизаме още от самото начало на 100%", заяви той след срещата.
Наставникът е доволен от борбата за титулярни места в отбора.
"Тони Недялков е добър футболист. Предварително се разбрахме, че ще играе едно полувреме. Ще получи повече минути постепенно. Конкуренцията е нещо много добро. Не разчитам само на един човек да реализира головете. Видяхте каква комбинативност има в нашия състав. Трябва да бъдем сериозни и в реванша. Чакаме кой ще бъде наш съперник на финала. Искам да направим дубъл, ще видим какво ще се случи", допълни Дерменджиев.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите