Събитието ще се проведе в Кан от 17 до 19 септември.
Президентът на Българския футболен съюз (БФС) Георги Иванов ще вземе участие в срещата на лидерите от всички европейски федерации членуващи в UEFA, по-известна като Top Executive Program (TEP), съобщиха от БФС.
Програмата е разработена за развитието на футбола и подкрепя ръководителите на европейския футбол в техните функции за вземане на решения. Тазгодишната среща ще се проведе от 17 до 19 септември във френския град Кан, а сред присъстващите ще са всички президенти и изпълнителни директори на европейските футболни централи.
Както е обичайно, текущата среща на програмата за висши ръководители в Кан ще работи в малки дискусионни групи и ще предоставя платформа за обратна връзка относно последващите действия от предишни дискусии на TEP.
Лотар Матеус призова за оставката на селекционера на Германия Юлиан Нагелсман
И в Кюстендил почетоха паметта на легендите на българския футбол Георги Аспарухов-Гунди и Никола Котков
Юрген Клинсман нарече отпадането на Германия "позор“ и поиска пълна проверка в ДФБ
РЗИ-Бургас за мазута по плажовете: Пробите от морето не показват замърсяване на водата