Голямо дърво падна в центъра на Монтана на оживен паркинг и нанесе сериозни щети на три леки автомобила. Няма пострадали хора.

Инцидентът е станал на обществен паркинг в центъра на града, който се използва ежедневно, заради близостта му до важни обществени сгради.

Това е пореден случай, в който на това място пада голямо дърво. Екипи на пожарната и Община Монтана работят на място за премахване на дървото.

Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"