Българският тенисист Григор Димитров вече гледа към следващата си спирка през сезона. Хасковлията се подготвя за Мастърса в Маями, който ще се проведе в периода 23 март - 3 април.
„Благодаря ви за страхотната седмица в Индиън Уелс. Това винаги една от любимите ми спирки по време на Тура. Имахме добро представяне, следващата спирка е Маями“, сподели Григор Димитров в Инстаграм.
Българският тенисист достигна до четвъртфиналите на Индиън Уелс.
По-рано днес от АТП обявиха, че Димитров е прогресирал с 10 места в ранглистата. Очаква се обаче класирането да бъде коригирано в следващите часове. От АТП обявиха, че отстраняват техническия проблем. След поправката най-вероятно прогресът на Григор Димитров няма да е от 10 места, а само от 5.
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско