Мачът на българина с представителя на домакините е втори в програмата на "Пат Рафтър Арена".
Григор Димитров ще изиграе мача си от втория кръг в Бризбейн в ранните часове на новата 2025 година.
Българинът победи Яник Ханфман (Германия) на старта на турнира и продължава успешната защита на трофея си.
Във втория кръг на 1 януари, сряда и не преди 4:30 часа българско време Димитров ще играе срещу №68 в света Александър Вукич (Австралия), който отстрани в първата фаза белгиеца Давид Гофен.
До момента Димитров и Вукич са се изправяли един срещу друг само веднъж. Това се случи във втори кръг на Мастърс турнира в Шанхай 2023, където българският тенисист се наложи с 6:4, 6:3.
Мачът на българина и представителя на домакините е втори в програмата на "Пат Рафтър Арена", която започва в 3:00 ч. българско време със срещата от женския турнир между Кимбърли Бирел и Ема Наваро.