Ракета номер 1 на България Григор Димитров отпадна на четвъртфиналите на турнира от сериите АТР 250 в Делрей Бийч. Тенисистът отстъпи с 4-6, 4-6 на Джон Милман в среща, продължила 95 минути.
Григор Димитров успя да спаси две точки за пробив при 3-3, но бе пробит в гейм №11. След това Милман затвори първата част с гейм на нула – 6-4.
Григор започна страхотно втория сет и поведе с 3-0.
За съжаление, Джон Милман върна пробива, за да намали изоставането си на 2-3, а след това постигна още един брейк и поведе с 5-4. На собствен сервис Милман затвори мача с 6-4.
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско