Първата ни ракета Григор Димитров ще се изправи срещу представителя на САЩ Райли Опелка в първия си мач на АТР Мастърс турнира в Торонто.
Българинът в поставен под №14 в основната схема и по право почиваше на старта, докато Опелка трябваше да преодолее австралиецът Ник Кирьос.
В мач, в който асовете преобладаваха, американецът надделя в три сета, осъществявайки обрат за крайното 4-6, 7-6(4), 6-4.
Така Опелка си гарантира среща с Григор, като това ще бъде първи двубой помежду им.
Техният дуел бе поставен последен в програмата на централния корт и се очаква да започне след 3.00 часа сутринта българско време.
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско