Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще стартира срещу британеца Камерън Нори на турнира от сериите "Мастърс" на твърда настилка в Маями (САЩ) с награден фонд 3.34 милиона долара.
Поставеният под номер 9 Димитров, който е 16-и в световната ранглиста, започва директно от втория кръг на надпреварата.
Нори пък надделя в първия кръг срещу японеца Йошихито Нишиока с 6:1, 3:6, 7:5, след като направи страхотен обрат от 1:5 гейма в третия сет.
25-годишният Нори е 56-и в класацията на АТП в момента.
Димитров не е играл срещу британеца досега.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу