Густаво Бусато донесе точка на ЦСКА срещу Берое

ЦСКА
20:52, 24.10.2021
Чете се за: 01:05 мин.

Сблъсъкът между Берое и ЦСКА от 12-ия кръг на родния елит завърши при резултат 0:0. Домакините от Стара Загора създадоха повече голови положения в мача и на два пъти имаха претенции за дузпа, но така и не успяха да се разпишат и взеха само точка от двубоя.

През първата част най-чистото положение бе за Берое. Мартин Камбуров засече центриране на Фуртадо, но Густаво Бусато спаси.

След почивката играчите на Петър Колев продължиха да атакуват, но стражът на столичани Густаво Бусато запази равенството в сблъсъка. Бразилецът успя да отрази опасни удари на Кайлън Лебон, Илиян Стефанов и Камен Хаджиев.

ЦСКА заема втората позиция в класирането с актив от 23 точки. Берое е 6-и със 17 пункта.

Наполи загуби първи точки през сезона след 0:0 в "Дерби дел Соле"
Зеленото на светофарите в Стара Загора вече няма да премигва преди да се смени с жълто