Хетафе записа минимален успех над Кадис в испанската Ла Лига

хетафе записа минимален успех кадис испанската лига
08:52, 07.11.2023

Хетафе постигна минимална победа над Кадис с 1:0 в последния мач от 12-ия кръг на испанската Ла Лига.

Победното попадение за тима от покрайнините на Мадрид вкара Борха Майорал четвърт час преди края на редовното време след асистенция на Мейсън Грийнууд. Успехът на домакините бе още по-ценен, защото те играха цяло второ полувреме с човек по-малко на терена, след като точно преди почивката капитанът на Хетафе Джене бе изгонен от терена с втори жълт картон.

Наваро направи голям пропуск за Кадис през първата част. Неманя Максимович можеше да отбележи и второ поколение за домакините в края.

Хетафе вече е в серия от девет мача без загуба у дома и се изкачи до 11-о място в класирането. Кадис няма победа навън от месец април и е на 16-а позиция.

Куриоз след балотажа: В шест села не успяха да изберат кмет и на втори тур
Баскетболистът на Балкан Карл-Йохан Липс: Трябва да тренираме здраво, за да печелим