Един от най-заклетите привърженици на Левски и тартор на Сектор "Б" Любомир Костадинов - Младежа направи притеснително разкритие.
В личния си профил във "Фейсбук", Костадионов обяви, че предстои да се води дело между Петър Хубчев и Левски във ФИФА, като по негова информация адвокатът на бившия наставник на "сините" - Георги Градев, щял да поиска фалит на Левски.
Ето цялото изявление на Костадинов във "Фейсбук":
"Понеже сме отворили темата за гробокопачите.
Знаете, че предстои съдебно дело между Левски и Хубчев за много пари. Ще се води във ФИФА, защото едно директорче е допуснало Хубчев да подпише договора си с немския си паспорт, независимо че Левски е български отбор и той е българин.
Имам сигурна информация, че същото директорче изнася информация за защитните тези на Левски на Хубчев и чорбаря му адвокат Градев. И същият адвокат се гласи да поиска фалит на Левски.
Съвпадение е вероятно, че директорчето и треньора заедно водиха играчи с парите на Божков.
Левски винаги е бил предаван отвътре и от "свои". А Сираков явно ще плаща сметката на това директорче-лъжливо овчарче, г-н Мразя Истината Колев!
Запомнете какво съм ви казал, защото предстои да го видите с очите си.
Тогава ще чакам да видя пак ли са виновни "Охраната и Магазина" или този път са "Магазина и Охраната"!?!".