Бившият треньор на Левски Петър Хубчев даде "сините" на ФИФА, след като не се разбра с ръководството на "Герена" за условията по прекратяването на договора си.
Хубчев настоява да получи парите си до края на следващото лято, точно когато изтича контракта му с Левски, пише bntsport.
Обезщетението, за което Хубчев претендира, е около 360 000 лева.
В основата на огромната финансова претенция на Хубчев е фактът, че той е подписал договора с германския си паспорт, което поставя Левски в изключително неизгодна ситуация, защото така треньорът не може да бъде третиран по българското законодателство.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив