Старши треньорът на Лудогорец отличи добрата игра на "моряците" при визитата на Черно море.
Старши треньорът на Лудогорец Игор Йовичевич призна, че нивото на футболът не е било на желаното ниво при визитата на Черно море.
Шампионите поведоха, но стигнаха само до точка в гостуването на варненци.
"Беше труден мач и за двата отбора. Много прагматичен и грозен футбол. Тази вечер не се игра хубав футбол с комбинации, както обичаме да виждаме. Беше борбен мач, особено за втора топка. Опитахме се да използваме пространствата и да създаваме възможности", сподели той след срещата.
Наставникът отличи добрата игра на "моряците".
"През първото полувреме успяхме да се възползваме от един от тези шансове, но в последната секунда направихме грешка и те вкараха красив гол и отивайки към съблекалнята при 1:1 доста им се повиши духът и повярваха, че е възможно до спечелят, въпреки че ние контролирахме мача през първото полувреме. Ако трябва да съм честен, през второто полувреме имаха шансове да вкарат и спечелят мача. Все пак мачът приключи наравно и ще направим анализ", допълни хърватинът.
Според него условията за игра са попречили на двата отбора да демонстрират по-добър футбол.
"Шампионатът е маратон и има още 14 мача. Тази вечер просто футболът беше прагматичен и теренът попречи за игра с комбинации, тъй като беше заледен. Това направи мача равностоен и направи, така че втората топка да го реши. Ако бяхме спечелили повече от дуелите и бяхме направили по-малко грешки, може би щяхме да спечелим", добави специалистът.
Пау Торес разкри мечтата си: Иска да се завърне във Виляреал като свободен агент
Арсенал договори трансфера на Христос Цолис срещу рекордните 34 милиона паунда
Лоши новини за ПАОК: Кирил Десподов почти сигурно пропуска първия мач в Лига Европа
Фиорентина привлече Алекс Хименес под наем с опция за трансфер за 30 милиона евро
След срещата на върха Украйна - Югоизточна Европа: България одобри декларацията от Киев
След трагедията в река Струма: Деца продължават да скачат в опасните вирове
БНТ с нов рекорд на Мондиал 2026: Полуфиналът Англия – Аржентина стана най-гледаният мач