Икарди спаси ПСЖ в продължението от загуба в Лориан

икарди засрами звездното трио псж гол последната минута
00:31, 23.12.2021
Чете се за: 01:27 мин.

Двубоят между Лориан и Пари Сен Жермен от 19-ия кръг на Лига 1 завърши при резултат 1:1. Томас Монкондюи откри резултата през първата част, а в последните минути от мача Мауро Икарди спечели точка за парижани. Лятното попълнение Серхио Рамос получи два жълти картона в рамките на пет минути и бе изгонен.

През първото полувреме Терем Мофи пропусна да се разпише, след като се озова сам срещу вратаря, а изстрел на Лионел Меси срещна дясната греда.

В 40-ата минута Терем Мофи даде аванс на домакините, като отбеляза прецизен гол в горния десен ъгъл.

След паузата играта на възпитаниците на Моурисио Почетино не се получаваше а централният бранител Серхио Рамос бе изгонен след два бързи жълти картона.

В първата минута от добавеното време нападателят Мауро Икарди бе точен с глава от непосредствена близост.

Пари Сен Жермен остава лидер в класирането с актив от 46 точки. Лориан заема предпоследната позиция с 16 пункта.