Българинът победи №8 в схемата Лукас Буке (Франция) с 6:2, 6:4.
Националът на България за Купа "Дейвис" Илиян Радулов се класира за втория кръг на сингъл на турнира на клей кортове в испанската столица Мадрид с награден фонд 15 хиляди долара.
Българинът победи №8 в схемата Лукас Буке (Франция) с 6:2, 6:4. Срещата продължи 84 минути. Радулов поведе с по 4:0 и в двата сета по пътя към крайната победа. Във втория кръг Илиян ще играе срещу Оскар Гутиерес (Бразилия).
Това е шеста поредна победа за Илиян Радулов на турнири за мъже в Мадрид. Предната седмица той триумфира с титлата на турнира на твърда настилка в испанската столица с награден фонд 15 хиляди долара.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?