Интер победи ПСЖ с 2:1 в контролна среща на Олимпийския стадион в Токио

интер победи псж контролна среща олимпийския стадион токио
15:33, 01.08.2023

Интер Милано победи френския шампион Пари Сен Жермен с 2:1 в контролна среща, играна на Олимпийския стадион в Токио.

Новите попълнения на "нерадзурите" Себастиано Еспозито и Стефано Сенси отбелязаха попаденията за Интер, а друг нов играч в отбора - Давиде Фратези, се отличи с две асистенции.

ПСЖ поведе в резултата с гол на Витиня в 63-а минута, но Интер направи късен обрат. 21-годишният Себастиано Еспозито, който това лято бе привлечен от втородивизионния Бари, изравни в 81-а минута след пас на Фратези.

Дошлият от Монца Стефано Сенси донесе успеха с дебютния гол за Интер две минути по-късно, а за попадението отново подаде Фратези.

Следващият приятелски мач на ПСЖ ще бъде срещу Йонбук Моторс на 3 август, докато Интер ще играе срещу Залцбург на 9 август.

Директорката на РИОСВ - Стара Загора е уволнена
Шофьор удари дете на АМ "Тракия", родителите спрели за почивка в аварийната лента