Шампионите обявиха първия трансфер за лятото
Вратарят на Дженоа Хосеп Мартинес стана футболист на Интер, съобщи официалният сайт на миланския клуб.
Шампионът на Италия ще плати около 15 милиона евро за 26-годишния испанец.
Мартинес играе за Дженоа от лятото на 2022 г. Той записа 68 мача за отбора, пропусна 68 гола и запази 25 „сухи мрежи“.
Стражът преди това е играл за РБ Лайпциг и Лас Палмас. Мартинес е юноша на Барселона.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро