Славия и ЦСКА 1948 завършиха наравно в контролна среща, игранa на помощния терен на стадион "Александър Шаламанов". Те не успяха да си вкарат в проверката, която ще е единствена и за двата тима по време на паузата заради националните отбори.
През първото полувреме голови ситуации имаше и пред двете врати. В 36-ата минута Васил Казълджиев стреля, но стражът на гостите изби. Последваха две възможности за "червените", но Роберт Мариянович и Марио Илиевски бяха отказани от Иван Андонов, за когото това бе неофициален дебют с бялата фланелка.
След почивката играта беше равностойна и в крайна сметка двубоят завърши без попадения. Впечатление, че около славистите беше и Карл Фабиен, който в края на зимния трансферен прозорец смени “белите” с Левски.
Другата седмица Славия ще гостува на Черно море, а ЦСКА 1948 приема Крумовград.