Българката и Франческа Паче (Италия) отстъпиха пред Бианка Барбулеску (Румъния) и Астрид Олсен (Норвегия).
Изабелла Шиникова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира на клей за жени в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
Българката и Франческа Паче (Италия), поставени под №1 в схемата, отстъпиха пред Бианка Барбулеску (Румъния) и Астрид Олсен (Норвегия) с 3:6, 6:4, 9-11 за 87 минути.
В решителната трета част Шиникова и Паче имаха аванс от 6-4, след това пропиляха мачбол при 9-8, след което загубиха три поредни разигравания, а с това и срещата.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг