Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" загуби от водачката в схемата.
Изабелла Шиникова отпадна на четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис на твърда настилка в Шарм ел Шейх (Египет) с награден фонд 30 хиляди долара.
Поставената под номер 7 Шиникова загуби от водачката в схемата Харука Каджи с 6:4, 3:6, 4:6 за 2:44 часа игра.
33-годишната софиянка започна силно и взе първия сет, но допусна обрат и прекъсна серията си от седем поредни победи и общо десет в последните си 11 мача на сингъл в надпревара от сериите на Международната федерация по тенис ITF.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг