Ремаркето на тежкотоварен камион се запали на автомагистрала "Струма" на отсечката между Дупница и Благоевград, в посока Кулата. Инцидентът е станал около 14.00 часа.
След възникването на пожара, шофьорът е успял да откачи ремаркето от влекача и да отбие в аварийната лента на аутобана. По този начин не се е стигнало до по-сериозен инцидент и пострадали хора няма.
70-ият километър на АМ "Струма" между Дупница и Благоевград се регулира от "Пътна полиция", но движението се осъществява спокойно.
Необичайно близка среща в морето: Делфини “танцуваха” край джет в Бургаския залив
Приключиха частичните местни избори в поморийското село Бата и сливенското Чинтулово
Пътна карта за край на войната: САЩ и Иран след края на първия тур преговори в Швейцария
Грижата за психичното здраве и реформите: Водещи специалисти участваха на форум в София
Млад български онколог получи престижна стипендия на Българската педиатрична асоциация