Катастрофа между два буса е станала на Рогошко шосе около 8.00 часа тази сутрин.
Единият бус е бил спрял, когато другият го удря отзад. От удара едната кола се забила в канавката, а другата в платното за насрещно движение.
На място са пристигнали полиция и линейка. По първоначална информация няма тежко пострадали при сблъсъка. Двамата шофьори са откарани в болница, като няма опасност за живота им.
Движението в района е затруднено.


Снимки: Нели Ангелова
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното