Кевин Дюрант реализира рекордните за сезона 41 точки за успеха на Финикс срещу Детройт в НБА

Ерик Гордън добави 21 точки за победата на Финикс като гост на Детройт със 120:106 в среща от редовния сезон на НБА

кевин дюрант реализира рекордните сезона точки успеха финикс детройт нба
10:25, 06.11.2023
Чете се за: 03:30 мин.

Кевин Дюрант реализира рекордните за сезона 41 точки, Ерик Гордън добави 21 точки за победата на Финикс като гост на Детройт със 120:106 в среща от редовния сезон на Националната баскетболна асациация (НБА). Така "слънцата" прекъснаха серия от три загуби.

Финикс беше без гардовете Девин Букър и Брадли Бийл (гръб). Грейсън Алън вкара 14 точки, а Джош Окоги 10 точки за успеха.

Кейд Кънингам записа 26 точки и 6 асистенции за Пистънс, които загубиха четиртри пореден двубой. Треньорът на Детройт Монти Уилямс се изправи срещу бившия си отбор за първи път в редовния сезон, след като игра в подготвителния период.

Лука Дончич се отчете с 23 точки, 12 борби и 9 асистенции при успеха на Далас Маверикс със 124:118 над Шарлът Хорнетс.

Грант Уилямс добави 18 точки, включително три тройки в четвъртата четвърт, а новобранецът Дерек Лайвли II записа 15 точки и 14 борби.

ЛаМело Бол вкара 23 от своите 30 точки в четвърта час за първия си "трипъл-дабъл" с 30 точки, като направи 13 асистенции и спечели 10 борби. Но Шарлът не успя да задържи преднина от 15 точки през първото полувреме и загуби.

Кайри Ървинг се отчете с 18 точки и 10 асистенции.

Кливланд спечели срещу Голдън Стейт със 115:104 след 31 точки на Донован Мичъл. Така "кавалерите" сложиха край на серията си от 16 загуби срещу този съперник.

Дариус Гарланд добави 24 точки и 7 асистенции, Евън Мобли 13 точки и 16 борби, а Макс Стръс вкара 15 точки за Кливланд, който загуби първите си три домакински мача. Кавалиърс победиха Голдън Стейт за първи път от 25 декември 2016 година.

Стеф Къри вкара 28 точки, а Дреймънд Грийн се отличи с 18 точки и 8 асистенции за Уориърс.

Скоти Барнс вкара 17 от своите 30 точки през четвъртата четвърт и спечели 11 борби, а Торонто преодоля пасив от 22 точки, за да стигне до продължения и да победи Сан Антонио Спърс със 123:116.

Денис Шрьодер и Оу Джи Онуноби реализираха по 24 точки, за да помогне на Торонто да спечели за първи път като гост този сезон.

Дезмънд Бейн записа 30 точки, а Мемфис победи Портланд със 112:100 за първия си успех в седем мача от началото на сезона.

Джерами Грант беше най-резултатен за Портланд с 27 точки.

Корнелия Нинова: ГЕРБ е големият губещ на тези избори (обобщение)