Кирил Десподов влезе като резерва при класическа победа на ПАОК

В друг двубой от кръга Илиан Илиев-младши започна като титуляр и изкара на терена 65 минути при равенството 1:1 на неговия Кифися срещу Ламия.

08:36, 28.09.2023
Чете се за: 01:32 мин.
Снимка: ФК ПАОК

Капитанът на българския национален отбор по футбол Кирил Десподов се появи като резерва и остана на терена близо половин час при класическия успех на неговия ПАОК с 3:0 срещу тима на Волос в среща от 6-ия кръг на гръцкото първенство.

Десподов влезе на терена в 65-ата минута, когато вече крайният резултат бе оформен и до края на двубоя можеше да допринесе за това победата на "гробарите" да стане дори по-убедителна, но в крайна сметка това не се случи.

Иначе трите попадения за домакините реализираха Константинос Кулериакис в 39-ата минута, Томас Мург в добавеното време на първата част и Мбана Самата в 55-ата минута.

В друг двубой от местната Суперлига Кифися и Ламия не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1. За домакините от първата минута стартира българският национал Илиан Илиев-младши, който остана на терена малко повече от час игра преди да бъде заменен ганайското крило Андрюс Тете.