Кирил Домусчиев съобщи във фейсбук профила си, че вече е здрав, след като беше дал положителен тест за коронавирус. Ето какво гласи съобщението му:
Скъпи приятели,
Вече съм здрав! Преборих COVID-19 и вече имам антитела (имунитет). Остава окончателно да се възстановя от пневмонията. Искам да благодаря на медицинския екип, който се грижеше за мен и съпругата ми. Изключителни професионалисти!
С такива медици ще преборим коронавируса! Благодаря и на всички от Софиямед, на които съжалявам, че създадох неволно доста неприятности! Пазете се, но не се страхувайте! Лечение има. Бъдете умни и се грижете за себе си и своите близки!
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
За по-красив град: Герои от приказки украсяват сградите в столичния квартал "Гео Милев"
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро