Под контрола на бунтовническата коалиция вече са Алепо и Хама
Хиляди хора напускат Хомс заради настъплението на бунтовниците към града.
Под контрола на бунтовническата коалиция вече са Алепо и Хама.
Проправителствените сили разрушиха стратегически мост, за да спрат офанзивата.
Настъплението на бунтовниците, водени от ислямистката групировка "Хаят Тахрир аш Шам", не спира.
Армията на сирийския президент Башар Асад започна да се прегрупира, за да укрепи позициите си около Хомс.
Градът е разположен на кръстопът, свързващ столицата Дамаск с крайбрежието. Ако Хомс падне, офанзивата на бунтовниците ще продължи към Дамаск.
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра