Краев се появи за кратко в игра при разгром на Фамаликао

12:13, 22.03.2021
Чете се за: 00:27 мин.
краев появи кратко игра разгром фамаликао

Новакът в португалската Примейра Лига записа много важен успех с 4:0 срещу Маритимо, който е пряк конкурент в битката за оцеляване в най-високото ниво на португалския футбол.

В срещата от 24-ия кръг Иво Родригеш и Андерсон бяха точни на два пъти за успеха на гостите. Родриго Пиньо от тима на Маритимо имаше шанс да върне своя тим в мача в края на първата част, но пропусна дузпа.

Българинът в редиците на Фамаликао Божидар Краев се появи в игра в заключителните минути на срещата, заменяйки Мануел Угарте.

В подреждането тази победа помогна на Фамаликао да изплува от зоната на изпадащите с 23 точки, докато Маритимо заемат 16-то място с два пункта по-малко. Ако съставът от остров Мадейра остане на тази си позиция ще играе бараж за оставане срещу третия в крайното класиране на Лига 2.