Кристиано Роналдо отбеляза при важен успех на Ал Насър

11:49, 17.05.2023
Чете се за: 01:10 мин.
роналдо насър класираха полуфиналите купата краля саудитска арабия

Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър запазиха шансове за титлата в шампионата на Саудитска Арабия, след като победиха с 2:0 като гост Ал Тайе в среща от 27-ия кръг.

Именно португалската звезда даде преднина на своя тим с гол от дузпа в 52-ата минута, а десетина минути преди края на редовното време Андерсон Талиска беше точен за крайното 2:0.

В същото време основният конкурент на Ал Насър за първото място Ал Итихад завърши 2:2 при визитата си на Ал Хилал.

По този начин три кръга преди края на сезона Ал Итихад остава начело с 63 точки, следвани от Ал Насър с 60.

Сезонът в Професионалната лига на Саудитска Арабия ще приключи на 31 май.

Сигнали за бомби в над сто училища в Белград
Клуб по борба "Симеон Щерев-Левски" организира лагер за млади и талантливи състезатели в края на май