Кристиано Роналдо отново се разписа за успех на Ал-Насър в Шампионска лига

Ал-Насър продължава към четвъртфиналите на турнира

21:56, 21.02.2024
Чете се за: 01:07 мин.
роналдо насър ново поражение

Ал-Насър се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига в Азия. Тимът спечели с 2:0 реванша срещу Ал Файха и продължи към следващата фаза на турнира с общ резултат 3:0.

Кристиано Роналдо отбеляза победния гол в първата среща. В реванша португалецът отново бе точен.

Двубоят на стадион "Ал-Ауал Парк" в Рияд започна по отличен начин за домакините. Отавио откри резултата, като засече с глава центриране в наказателното поле на Абдула Ал Хаибари.

Кристиано Родалдо бе близо да се разпише преди почивката, но стреля в лявата греда с глава.

След паузата нападателят все пак стигна до гол. Вратарят Владимир Стойкович се опита да пресече дълъг пас, но вместо това остави топката в краката на Роналдо, който се разписа на празна врата.

На четвъртфиналите Ал-Насър ще срещне Ал Аин, който отстрани Насаф Карши с общ резултат 2:1.